تولید کننده ی درب های ضد حریق در غرب کشور

درباره ما

شرکت تولید درب ضد حریق آتی درب

شرکت دانش بنیان آتی درب با تکیه بر دانش و تجربه طولانی مدیران و مؤسسان خود و با بهره گیری از جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات، پرسنل مجرب و کارآزموده از سال 1390 فعالیت خود را با نام تجاری آتی درب پارسه با ساخت و نصب انواع درب های مقاوم در برابر آتش
آغاز نموده است .

با توجه به نیاز انبوه سازان به دربهای ضد حریق و به منظور جلوگیری از وابستگی به سایر کشور ها ، این مجموعه صنعتی با هدف تولید محصولی با کیفیت و رقابت پذیر و با بکارگیری تکنولوژی روز ، از سال 1390 اقدام به ساخت درب های مقاوم در برابر حریق نموده است. در سال 1394 موفق به اخذ تاییدیه از مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی ایران شده ایم.

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

صحبت از این که یک درب خوب چیست و چه ویژگی هایی دارد کار ساده ای به نظر میرسد، اما اینکه با اطمینان در مورد کیفیت یک درب خاص صحبت کنید، و اینکه بتوانید در موضوعی با این اهمیت، یک پیشنهاد قطعی ارائه کنید کار حساسی است! 

ما این پیشنهاد را با اطمینان کامل ارائه خواهیم کرد آتی درب پارسه شرکتی است که امتحان خود را در پروژه های بزرگ و حساس پس داده، و خود را در گذر زمان ثابت نموده است. شما میتوانید با استفاده از خدمات این شرکت در تجربه بیش از نیم قرن کار در صنعت تولید درب، شریک شوید.